28.05.2022 Olimpiešu kauss

Anastasijas Kravčenokas un Edgara Toča „OLIMPIEŠU KAUSS”!

28. maijā «Sporta un fiziskās attīstības klubs» sadarbībā ar Daugavpils Universitāti un Daugavpils Sporta pārvaldi rīko mix volejbola 4×4 turnīru svaigā gaisā!
Šis «Olimpiešu kauss» tiek rīkots par godu Tokijas 2020 Olimpisko spēļu dalībniekiem – Anastasijai Kravčenokai un Edgaram Točam, kuri savas profesionālās sporta gaitas aizsāka Daugavpils pilsētā.

Komandas sastāvā jābūt 2 vīriešiem un 2 sievietēm. Piedalīties var jebkurš Daugavpils pilsētas iedzīvotājs, darba kolektīvs vai organizācija, mājsaimniecības, seniori, studenti, absolventi, sporta skolas audzēkņi un citi.
Uzveretāju komandām paredzētas naudas balvas, kausi un medaļas:
1. vieta – 175 EUR
2. vieta – 125 EUR
3. vieta – 75 EUR
Visiem dalībniekiem paredzētas piemiņas balvas! Turnīra dalībnieki tiek nodrošināti ar bezmaksas ēdināšanu norises vietā. Dalības maksa ir 50,00 euro no komandas (no dalības maksas atbrīvoti Daugavpils sporta skolas audzēkņi).

Turnīra norises vieta: Daugavpils, Paradēs iela 1, laukumā blakus Daugavpils Universitātei un Esplanādes parkam. Sākums: plkst. 10:00.

Pieteikšanās līdz 25.maijam elektroniski: novikovanatalija@inbox.lv, info@sufak.lv, vai pa tālruni: +37126576233 (Natālija).

Slikto laikapstākļu dēļ sacensības tiks rīkotas – Daugavpils, Paradēs iela 1 sporta zālē.

Dokumenti: