Atskaite par pavadītam sacensībam – Olimpiešu kauss

Vakar, 28. maijā, Sporta un fiziskās attīstības klubs kopā ar Daugavpils Universitāti un Pilsētas sporta pārvaldi aizvadīja 4×4 volejbola mix turnīru.

Turnīru par godu 2020. gada Tokijas vasaras olimpisko spēļu dalībniekiem – Anastasijai Kravčenokai un Edgaram Točam sākotnēji bija plānots rīkot brīvā dabā, Esplanādē, taču laikapstākļu dēļ turnīru tika nolemts pārcelt uz lielo Daugavpils sporta skolas zālē.

Savu dalību turnīrā sākotnēji pieteica 10 komandas, taču slikto laikapstākļu dēļ no dalības atteicās 5 komandas un 5 komandas cīnījās par vērtīgām organizatoru balvām.

Atgādinām, ka dalībnieki cīnījās par naudas balvām, kausu un medaļām:

  1. vieta – 175 eiro,
  2. vieta – 125 eiro,
  3. vieta – 75 eiro

1. vietu izcīnīja komanda ar nosaukumu Hurricane: Andrejs Borisovs (komandas kapteinis), Deivids Žolnerovičs, Edgars Baltacis, Inna Zaņevska, Anastasija Šatohina un Igors Skoromko.

2. vietu izcīnīja Squad komanda: Evelīna Kravceviča (komandas kapteine), Daria Dimitjeva, Armands Rokjans un Pāvels Smirnovs.

Daimonds komanda ierindojās 3.vietā: Dmitrijs Sikijevskis (komandas kapteinis), Inga Sauša, Kristīne Litavnece un Sergejs Nikolajevs

4. vieta komandai You’re a woman, I’m a man: Artjoms Petrovs (komandas kapteinis), Sandis Vilcāns, Elīna Boroņenko un Anastasija Tumanovska.

5. vietā palika Rakuzan komanda: Arturs Aukšpols (komandas kapteinis), Dainis Ivanovs, Tomass Bondars, Arturs Pastars, Marita Abramoviča un Agnese Anna Pastare.

Pasākuma kulminācija bija svinīgā apbalvošanas ceremonija, kurā piedalījās goda viesi Anastasijas Kravčenko mamma Nataļja Kravčenoka un vectēvs Vladimirs Stepanovičs, kuri teica apsveikuma runu un pasniedza balvas turnīra uzvarētājiem, kā arī neaizmirstamas dāvanas. tās komandas, kuras netika iekļautas labāko trijniekā.

Paldies ikvienam sportistam, kurš piedalījās turnīrā!!!