Veiksmīgs sezonas sākums

Pagajušajā nedēļas nogalē, 15. un 16. oktobrī, komanda aizvadīja divas izbaraukuma spēles.

Sestdien mūsu meitenes devās uz Jelgavu, lai aizvadītu pirmo Baltijas līgas spēli pret vietējo klubu VK Jelgava, kas pirms divām nedēļām izcīnīja Latvijas Superkausu pret RVS/LU (Rīgas Volejbola skola/LU).

Pirmā seta noteikumus diktēja Jelgavas komanda. Labi servēja (4 “eisi”) un maz kļūdījās, atšķirībā no mūsu meitenēm, kuras pieļāva astoņas savas kļūdas. Rezultāts: 25-11 VK Jelgava labā.
Arī otrais sets iesākās bezcerīgi. Daudz pašu kļūdu un SuFA klubs/DU jau ir iedzinējos – 6:0. Treneris maina cēlāju. Spēle nedaudz atdzīvinās un sešu punktu starpība 10:4 spēles vidū pārvēršas līdzvērtīgā rezultātā – 12:12. Tālāk seko spraiga cīņa, mūsu meitenes atrod savu spēli un liek VK Jelgavai vairāk kļūdīties. Rezultāts: 25-22 SuFA klubs/DU labā.
Trešais sets. Iniciatīva pāriet Daugavpils meiteņu rokās – 9:5. Taču šoreiz jelgavnieces panāk un iegūst rezultāta pārsvaru – 19:16. Tas mūsu spēlētājas nesalauza un viņām izdevās panākt un pārsēt VK Jelgava. Rezultāts: 25-22 SuFA klubs/DU labā.
Ceturtais sets aizritēja līdzvērtīgā cīņā, taču seta beigās mūsu meitenes piekāpās. Rezultāts: 25-21 VK Jelgava labā.
Piektais sets. SuFA klubs/DU izcīna pirmo un ļoti svarīgo punktu. Pēc laukumu maiņas un līdzvērtīga rezultāta 8:8 mūsu meitenes pagrieza spēles gaitu un nopelnīja trīs punktu pārsvaru – 11:8, un tā tas arī palika līdz spēles beigām. Rezultāts: 15-12 SuFA klubs/DU labā!
Uzvara! Daugavpils atņem 2 punktus superkausa īpašniecēm! Visa spēle ilga gandrīz divas stundas un noslēdzās ar SuFA klubs/DU uzvaru ar rezultātu 3:2(11:25, 25:22, 25:22, 21:25, 15:12).

SuFA klubs/DU trenera Dmitrija Sekievska komentārs:

“Lieliska komandas spēle! Neskatoties uz slikto sākumu, mēs spējām savākties. Šodien labi spēlē iegāja 16 gadus jauna cēlāja Eva Brokāne, vēlos atzīmēt arī komandas kapteini – diagonāles spēlētāju Dariju Boliņu, kura lieliski tika galā ar līdera lomu!”

Komandas labākās punktu guvējas: Darja Boliņa – 27 punkti, Kristīne Gabranova – 14 punkti, Inga Sauša – 11 punkti.

Pilnu spēle statistiku meklē ► ŠEIT

Svētdien SuFA klubs/DU devās tālāk uz Rīgu, lai aizvadītu Latvijas čempionāta pirmo spēli. Tur meitenēm pretī stājās Latvijas Universitātes (LU/RVS) komanda, kas pagajušajā gadā uzveica daugavpilietes Latvijas čempionātā ¼ finālā 2021/22.

LU sastāvs ir kļuvis jaunāks un vājāks. Līdz ar to mūsu komandai bija iespēja ļaut spēlēt visiem, gan pamatsastāvam, gan rezervistēm. Pirmos divus setus diktēja SuFA klubs/DU un rezultātā – 25:16, 25:21 daugavpiliešu labā.
Trešais sets. LU komanda piedeva spēlei kvalitāti, bet mūsu meitenes izlaida spēles beigās un vairs nespēja panākt. Rezultāts – 25:22 rīdzinieču labā.
Ceturtajā setā pilnībā dominēja SuFA klubs/DU, kas neļāva pretiniecēm gūt pat 15 punktus setā. Rezultāts – 25:13 SuFA klubs/DU labā.

Visa spēle: 3-1 (25:16, 25:21, 22:25, 25:13) un trīs punkti daugavpilietēm!